Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кухонні комбайни   /   Zepline

Планетарний міксер Zepline ZP-105 нержавіюча сталь

Фото - Кухонний комбайн Zepline ZP-105 нержавіюча сталь
Відео 3Фото 6
Zepline ZP-105 нержавіюча сталь
Колір
Типпланетарний міксер
Комплектація
Насадкиосновна чаша
Аксесуаривіничок для збивання
силіконовий бітер
насадка / гак для замішування тіста
Характеристики
Ємність чаші6 л
Потужність3500 Вт
Кількість швидкостей6
Імпульсний режим
Інше
Основний матеріал чашіметал
Матеріал корпусаметал
Довжина мережевого шнура1 м
Габарити (ВxШxГ)40х30х35 см
Вага5 кг
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zepline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zepline.

Купити Zepline ZP-105 нержавіюча сталь

Усі ціни 46 →

Кухонний комбайн 3 в 1 Zepline ZP-105, 3500W 6 л (43550-ZP-1052856)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 427 грн.

Планетарний міксер Zepline ZP-105 із металевою чашею 3500 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  VIOSTA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 999 грн.

Стаціонарний міксер тістоміс Zepline ZP-105 з металевою чашею планетарне обертання 6л 3500Вт Срібний

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 476 грн.

Тістоміс міксер 3 в 1 Zepline ZP-105 Red 3500 Вт 6 л червоний 5123480

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 488 грн.

Тістоміс міксер 3 в 1 Zepline ZP-105 Black 3500 Вт 6 л чорний 5123479

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Zepline ZP-105 нержавіюча сталь

Відеоогляди