Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Zepline

Бутербродниця Zepline ZP-812

Фото - Тостер Zepline ZP-812
Відео 1Фото 7
Zepline ZP-812
Колір
Тип
бутербродниця
Потужність
2200 Вт
Кількість виробів
12
Функції та можливості
індикатор готовності
Комплектація
форми для сендвічів
вафельниця (віденські вафлі)
пластина гриль (рифлена)
форма для горішків
форма для пончиків
форма для яєчні
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Матеріал корпуса
пластик з металом
Дата додавання на E-Katalog
березень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Zepline ZP-812

Усі ціни 26 →

Сендвічниця-мультимейкер Zepline ZP-812

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 640 грн.

Сендвічниця-мультимейкер Zepline ZP-812 PG-ZP8132

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
1 547 грн.

Вафельниця Zepline ZP-812 6в1 — мультимейкер з знімними пластинами 2200 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Walls_Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 564 грн.

Електрогриль мультимейкер Zepline ZP-812 6в1 зі знімними формами 2200 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 928 грн.

Мультимейкер 6 в 1 Zepline ZP-812 (2200 Вт) — Вафельниця, Гриль, Горішниця, Сендвічниця, Пончики, Котлетниця

Маркетплейс: Rozetka.ua  INPLAY З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 748 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Zepline ZP-812

Відеоогляди