Водонагрівач Zerix ELW06-EF (ZX2778)
Zerix ELW06-EF |
|
На дисплеї відображається поточна температура води.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix ELW06-EF
Усі ціни 6 →Zerix Проточный водонагреватель ZERIX ELW06-EF с индикатором температуры ( | 1 008 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW06-EF (з індикатором температури) (ZX3072) | 1 008 грн. |
Проточний водонагрівач Zerix ELW06-EF (з індик. темп.) (ZX3072) | 1 008 грн. |
Проточный водонагреватель Zerix ELW06-EF | 1 322 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW06-EF (з індик. Темп.) (ZX3072) | 1 266 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW06-EF (з індик. темп.) (ZX3072) | 1 008 грн. |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Zerix ELW06-EF:
- довжина кабелю 1.2 м
- діаметр підключення 3/4"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →