Водонагрівач Zerix ELW21-W (ZX2974)
Zerix ELW21-W |
|
Кріплення на стіну.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix ELW21-W
Усі ціни 10 →Zerix Проточный водонагреватель ZERIX ELW21-W (ZX2974) | 756 грн. |
Проточний кран з електронагрівом ZERIX ELW21-W (вихід в стіну) | 756 грн. |
Проточний водонагрівач ZERIX ELW21-W (ZX2974) | 756 грн. |
Проточний кран з електронагрівом ZERIX ELW21-W (вихід в стіну) (ST3794) | 756 грн. |
Проточний водонагрівач Zerix ELW21-W (ZX2974) | 756 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →