Трансмісійне мастило ZIC G-5 80W-90 200 л
Товар застарів 19 712 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: напівсинтетичне; В'язкість (SAE): 80w-90; Об'єм (л): 200; Відповідність стандартам: API GL-5; Допуски виробників: MIL-L-2105D, MIL-L-2105E; |
ZIC G-5 80W-90 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ZIC G-5 80W-90
Ціни на ZIC G-5 80W-90 |
---|---|---|---|---|
ZIC G-5 80W-90 1 л | від 352 грн. | 1 пропозиція | ||
ZIC G-5 80W-90 4 л | від 951 грн. | 2 пропозиції | ||
ZIC G-5 80W-90 20 л | від 4 583 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →