Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Велотренажери   /   ZIPRO

Велотренажер ZIPRO Boost

Фото - Велотренажер ZIPRO Boost
Відео 2Фото 13
ZIPRO Boost
Механізм і конструкція
Типвертикальний
Макс. вага користувача120 кг
Система навантаженнямагнітна
Рівнів навантаження8 шт.
Регулювання керма
Регулювання сидіння
Транспортувальні ролики
Програми та інформація
Інформуваннячас тренування
дистанція
швидкість
вимірювання пульсу
витрата калорій
Функції та можливості
Додатковопідставка для планшета
Інше
Джерело живленняакумулятор
Країна походження брендуПольща
Габарити73x48x137 см
Вага23 кг
Офіційний сайтzipro.pl
Дата додавання на E-Katalogлипень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIPRO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIPRO.

Купити ZIPRO Boost

Усі ціни 17 →

Велотренажер магнітний Zipro Boost Gold

Велотренажер магнітний Zipro Boost Gold — стильний і функціональний тренажер для домашніх занять. Завдяки сучасній магнітній... щесистемі опору він забезпечує тиху, плавну і безперебійну роботу, що дозволяє тренуватися у будь-який час без зайвого шуму. Регулювання рівня опору на восьми позиціях дає змогу адаптувати навантаження під будь-який рівень фізичної підготовки. Ергономічне сідло з можливістю регулювання по висоті та положенню, а також можливість налаштування кута нахилу керма, забезпечують комфорт і правильну поставу під час тренувань. Велотренажер має стабілізатори для рівної роботи на нерівних поверхнях та транспортні колеса для легкого переміщення. Додаткові функції включають тримач для смартфона, тримач для пляшки та ремені на педалях для фіксації ніг. Комп’ютер з РК-дисплеєм відображає час, швидкість, відстань, калорії і пульс, а функція зворотного відліку та попередження про перевищення частоти пульсу роблять тренування більш зручними та безпечними. Максимальна вага користувача — 120 кг, вага маховика — 7 кг. Завдяки компактним розмірам і сучасному дизайну у золотому кольорі, цей велотренажер стане стильним доповненням будь-якого домашнього інтер'єру і допоможе ефективно знизити вагу, покращити витривалість та зміцнити нижню частину тіла.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
8 488 грн.

Велотренажер магнітний Zipro Boost Blue

Велотренажер магнітний Zipro Boost Blue — компактний вертикальний тренажер для домашніх занять із 8 рівнями магнітного опору... щеі маховиком 7 кг, що забезпечує плавний і тихий хід; розрахований на користувачів до 120 кг. Регульоване сидіння вертикально й горизонтально та регульоване кермо дозволяють настроїти посадку під будь-який зріст, а ремінні педалі зі стопорами гарантують
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 617 грн.

Велотренажер магнітний Zipro Boost, синій 5902659841124

Покращуйте зовнішній вигляд своєї фігури та зміцнюйте свою фізичну форму! Тренуйтесь як удома - вдома Не... щетільки тренажерний зал, фітнес-клуб або спортивний зал. Ваш дім – це місце, де ви виконуватимете свої плани щодо схуднення, розвитку чи покращення фізичної форми та покращення загальної форми свого тіла. Ви легко досягнете цього за допомогою велотренажера Boost ZIPRO.
Batutprom.com.uaЗ нами 1 рік
(Луцьк)
Поскаржитись
13 000 грн.

Велотренажер Zipro Boost магнітний Rower magnetyczny Boost

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
7 479 грн.

Велотренажер для дому Zipro Boost Gold до 120 кг із системою магнітного опору.

Маркетплейс: Rozetka.ua  KRS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
15 600 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на ZIPRO Boost

Відеоогляди