Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Велотренажери   /   ZIPRO

Велотренажер ZIPRO Strike

Фото - Велотренажер ZIPRO Strike
Фото 16
ZIPRO Strike
Механізм і конструкція
Типвертикальний
Макс. вага користувача150 кг
Система навантаженняелектромагнітна
Рівнів навантаження32 шт.
Регулювання сидіння
Транспортувальні ролики
Програми та інформація
Тренувальних програм16 шт.
Інформуваннячас тренування
дистанція
швидкість
оберти на хвилину
вимірювання пульсу
витрата калорій
потужність, що виробляється
жироаналізатор
Функції та можливості
Додатковоуправління на рукоятках
вентилятор
тримач пляшки
Bluetooth
USB-роз'єм
mini-Jack 3.5 мм (Aux)
підставка для планшета
Інше
Джерело живленнямережа
Країна походження брендуПольща
Габарити140x130x63 см
Вага50 кг
Офіційний сайтzipro.pl
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIPRO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIPRO.

Купити ZIPRO Strike

Усі ціни 10 →

Велотренажер магнітний Zipro Strike White

Велотренажер магнітний Zipro Strike White — це високоефективний тренажер для домашнього використання, який поєднує стабільніс... щеть, надійність та зручність. Завдяки магнітній системі опору, він забезпечує плавне і тихе тренування з можливістю регулювання навантаження, що робить його ідеальним для користувачів будь-якого рівня підготовки. Модель оснащена 7-кілограмовим маховиком і
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
21 598 грн.

Велотренажер магнітний Zipro Strike білий

«Коли я вперше випробував модель STRIKE, я відразу зрозумів, що це ідеальний компаньйон для важких вправ. Розробляючи його,... щеми керувалися насамперед забезпеченням максимальної стабільності та довговічності, щоб він міг витримати навіть найскладніші виклики. КОМФОРТНО ЗМІНЮЙТЕ ТЕМП ТРЕНУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ КНОПОК НА КЕРМОВІ ВЕЛИКЕ ЗРУЧНЕ СІДЛО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
25 024 грн.

Велотренажер Zipro Strike Gold магнітний 10247187

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
25 924 грн.

Zipro Велотренажер магнітний Zipro Strike білий i-5902659841711

Якщо ви шукаєте ідеальний велотренажер Zipro Strike, модель Zipro Strike White може стати вашим найкращим вибором. У цій ст... щеатті ми розглянемо основні аспекти, на які слід звернути увагу при виборі цього тренажера, щоб забезпечити ефективні та комфортні тренування вдома. Підбір за зростом Важливо правильно підібрати велотренажер Zipro Strike White відповідно до вашого зросту. Для цього виміряйте
Lisoped.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
27 968 грн.

Велотренажер магнітний Zipro Strike білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Green Frogs З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на ZIPRO Strike