Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Силові лави й стійки   /   ZIPRO

Силова лава ZIPRO Stride

Фото - Силова лава ZIPRO Stride
Фото 15
ZIPRO Stride
Тип
силова лава
Макс. вага користувача
110 кг
Макс. вага навантаження
300 кг
Основне призначення
для жиму
для преса
Упор для ніг
Регулювання нахилу лави
Кут лави
вертикальний
позитивний
горизонтальний
негативний
Види вправ
пуловер
жим від грудей
жим від плечей
розгинання рук
скручування
Транспортувальні ролики
Країна походження бренду
Польща
Габарити
111x42.5x115.5 см
Вага
8.4 кг
Офіційний сайт
zipro.pl
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити ZIPRO Stride

Регульована складна тренувальна лава Zipro Stride

Маркетплейс: Rozetka.ua  Яншоп З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 959 грн.

Лава для вправ Zipro Stride Adjustable Folding Exercise Bench

Маркетплейс: Rozetka.ua  Synergos З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 151 грн.

Регульована складна тренувальна лава Zipro Stride

Маркетплейс: Rozetka.ua  Леус-Євро З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 999 грн.

Регульована лава для тренувань Zipro Stride до 110 кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  KRS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 800 грн.

Динаміка цін на ZIPRO Stride