Диктофон Zoom F8n Pro
Відео 14Фото 12 |
Zoom F8n Pro |
|
Має вбудований точний годинник для синхронізації аудіо та відео. Вісім незалежних XLR входів із налаштуванням посилення. Можливість вибору джерела живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zoom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zoom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zoom F8n Pro
Усі ціни 8 →Zoom F8n Pro 529198 | 46 098 грн. |
Диктофон Zoom F8n Pro | 10-ścieżkowy audio, 192kHz/32-bit | 46 166 грн. |
Zoom F8n Pro | 10-ścieżkowy audio, 192kHz/32-bit | 45 040 грн. |
Zoom F8n Pro | 10-ścieżkowy audio, 192kHz/32-bit | 46 166 грн. |
Рекордер Zoom F8n Pro | 44 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →