Модем ZTE MF833U1
Фото 7 |
ZTE MF833U1 |
|
Відносно недорогий модем у форм-факторі USB-стіка торгової марки ZTE-це молодше рішення фірмової лінійки з підтримкою LTE. Вище позиціонується модель MF79 з вбудованим модулем Wi-Fi. Пристрій призначається для підключення ноутбука або персонального комп'ютера до глобальної мережі при відсутності проводового інтернету або покриття Wi-Fi. Модель коректно працює з сім-картами всіх українських мобільних операторів, а також зарубіжними провайдерами зв'язку.
Модем ZTE MF833U1 впевнено себе почуває в мережах 2G, 3G і 4G, в тому числі підтримує основні використовувані в них технології передачі даних, починаючи від GPRS і EDGE, і закінчуючи LTE. В останньому випадку максимальна швидкість завантаження може досягати 150 Мбіт / з (а вивантаження — 50 Мбіт / з), Оскільки пристрою присвоєна категорія Cat.4. При цьому реальні швидкісні показники залежать від різних факторів, включаючи якість покриття в конкретному місці, обраний тариф і т.д. до інших особливостей моделі відноситься наявність слота для SD-карт, з якої гаджет фактично перетворюється в флешку, наочної LED-індикації роботи, а також проста настройка (драйвера встановлюються автоматично при підключенні).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZTE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZTE.
Купити ZTE MF833U1
Усі ціни 20 →ZTE MF833U1 | 1 064 грн. |
4G модем ZTE MF833U1 Black | 949 грн. |
Мобільний модем ZTE MF833U1 | 1 242 грн. |
Мобильный модем ZTE MF833U1 | 1 008 грн. |
Модем ZTE MF833U1 LTE | 1 099 грн. |