Навушники
ZTE Nubia Red Magic TWS
Відео 7Фото 12 |
ZTE Nubia Red Magic TWS |
|
Надмала затримка (39 мс) дає перевагу в іграх. Чіп PixArt Bluetooth 5.0
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZTE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZTE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZTE Nubia Red Magic TWS
Навушники Nubia Red Magic TWS black | 2 190 грн. |
Nubia RedMagic Black | 2 197 грн. |
ZTE Наушники Nubia Red Magic TWS Black (F00253325) STH0009650 | 2 299 грн. |
Навушники TWS ZTE Nubia Red Magic | 2 115 грн. |
Наушники TWS ZTE Nubia Red Magic | 2 112 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →