Реле напруги Zubr D2-63
Відео 3Фото 4 |
Zubr D2-63 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zubr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zubr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zubr D2-63
Усі ціни 10 →Реле напруги Zubr D2-63 | 1 810 грн. |
Реле напруги ZUBR D2-63 | 1 489 грн. |
Реле напряжения однофазное ZUBR D2-63 (2 модуля, термозащита) 00-00010913 | 1 673 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 0 4 |
Річ, яка стане в нагоді будь-кому. Поставив це реле у щиток, доки жодних проблем не було. Кілька разів спрацьовувало. Надійність Не помітив користуюся Zubr D2-63 кілька місяців |
Ставили це реле в щиток, працює добре, вже раз спрацьовувало (швидка реакція), зручне регулювання значень. швидкість реакції нічого Наталия Буклей: користуюся Zubr D2-63 кілька місяців |
Хороша річ. У моєму будинку стрибки напруги – явище нерідке. Раніше через це часто переживав за свою техніку, а потім вирішив взяти реле і не прогадав - три рази точно спрацьовувало Гарна якість Не помітив користуюся Zubr D2-50 кілька місяців |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Zubr D2-63
Ціни на Zubr D2-63 |
---|---|---|---|---|
Zubr D2-40 | від 1 219 грн. | 8 пропозицій | ||
Zubr D2-50 | від 1 335 грн. | 10 пропозицій | ||
Zubr D2-63 | від 1 489 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →