Коляска CAM Techno Milano 2 in 1
Фото 10 |
CAM Techno Milano 2 in 1
Конструкция:универсальная, 2 в 1
Складывание:книжка
Защита:бампер, ремни
Регулировки:спинка, подножка
Ширина шасси:53 см
Вес в сборе:11.9 кг
Все характеристики
Купить CAM Techno Milano 2 in 1
Все цены 145 →Універсальна коляска 2 в 1 CAM Techno Milano рама золота, чорна (805T/V93/ | 18 411 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Cam Techno Milano антрацит/золотая рама (805T/ | 19 797 грн. |
Коляска Cam 2 в 1 Techno Milano на золотистій рамі Чорна з квітковим при ( | 18 342 грн. |
Cam Коляска Cam 2 в 1 Techno Milano на чорній рамі Чорна з квітковим принт | 17 733 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 CAM Techno Milano рама чорний карбон Бежева (80 | 20 709 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →