Смеситель Cersanit Cari S951-241
Фото 3 |
Cersanit Cari S951-241 Cariбез ручного душа |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cersanit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cersanit Cari S951-241
Все цены 19 →Змішувач для ванної одновентильний із довгим носиком CERSANIT CARI LONG SP | 3 139 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit CARI (S951-241) S951-241 | 3 139 грн. |
Cersanit Cersanit Змішувач CARI ванна/душ, довгий ніс, хром - S951-241 | 2 206 грн. |
Змішувач Cersanit CARI для ванни та душу Long Spout (S951-241) | 2 670 грн. |
Смеситель Cersanit CARI для ванны и душа Long Spout (S951-241) S951-241 | 2 443 грн. |
eще 14 предложений
Шукав змішувач для орендованої квартири, щоб був недорогий і більш-менш якісний. Зупинився на цій моделі, тому що латунь, відомий бренд з гарною репутацією, [censored] дизайн та прийнятна ціна. Він став на заміну китайському ZEGORу. Змішувач «в живу» виглядає ще краще ніж на фото: гарне дзеркальне покриття, без дефектів та жодних зауважень. Всі деталі виконані якісно, гарно припасовані. Виглядає змішувач, навіть, дорожче ніж на свої 52$ (на момент купівлі). В комплекті було все потрібне (в т.ч. ексцентрики, ущільнювачі і т.п.). Виготовлений у Польщі. Джойстик досить легко повертається, зручно лежить в руці. Є спеціальна виїмка на краю джойстика для зручного закриття води одним пальцем, щоб він не зіскользнув під час натиску. Встановили його без проблем, разом із відкручуванням старого змішувача і скручуванням нового все зайняло 7-10 хв. Змішувачем задоволений, працює тихіше ніж попередник (відсотків на 30%), аератор гарно насичує струмінь води повітрям. Він має «зовнішній» дивертор, який знаходиться під корпусом самого змішувача (між ним та виливом). Такий варіант гарантує, що у випадку зношення металу чи будь-яких інших серйозних неполадок у диверторі, його можна просто взяти, відкрутити і встановити новий, проблема буде вирішена. Якщо ж дивертор знаходиться в корпусі змішувача то можливе спрацювання металу і доведеться змінювати весь змішувач. Власне так у мене і було із ZEGORом. За майже місяць роботи нарікань немає. В догляді простий, протираємо м’якою вологою ганчіркою і виблискує, як новенький. З мінусів можна відзначити те, що верхня частина джойстика пласка, як наслідок на ній залишаються невеликі краплинки води, які не стікають і з’являються вапняні розводи. Картридж погано спрацьовує (змінює температуру) при мінімальному повороті джойстика. Тобто, якщо в процесі користування змішувачем вирішив зробити воду трішки прохолоднішою і повернув джойстик на декілька міліметрів – температура далеко не завжди зміниться. При цьому, якщо повністю перекрити воду і увімкнути її назад в цьому ж положенні то картридж уже відреагує на зміну положення джойстика і температура буде іншою. Проте це некритичні зауваження враховуючи ціну за нього. Владислав М: пользуюсь Cersanit Cari S951-241 менее месяца |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →