Смеситель Ferro Adore BDR6
Фото 3 |
Ferro Adore BDR6 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ferro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ferro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Ferro Adore BDR6
Все цены 9 →Змішувач для гігієнічного душу FERRO Adore на біде одноважільний білий лат | 4 967 грн. |
Змішувач для біде Ferro Adore білий-хром (BDR6) BDR6 | 4 967 грн. |
Змішувач-кран для біде FERRO Adore Black BDR6BLC | 4 967 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу FERRO Adore на біде одноважільний чорний ла | 4 967 грн. |
Змішувач для біде Ferro Adore Black чорний-хром (BDR6BLC) BDR6BLC | 4 967 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →