Смеситель Ferro Stratos BSC6
Фото 3 |
Ferro Stratos BSC6 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ferro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ferro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Ferro Stratos BSC6
Все цены 9 →Змішувач для гігієнічного душу FERRO Stratos на біде одноважільний хром ла | 4 340 грн. |
Змішувач для біде Ferro Stratos Black чорний (BSC6BL) BSC6BL | 4 739 грн. |
Змішувач-кран для біде FERRO Stratos Black BSC6BL | 4 739 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу FERRO Stratos на біде одноважільний чорний | 4 739 грн. |
Змішувач для біде Ferro Stratos (BSC6) BSC6 | 4 340 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →