Материнская плата Gigabyte A620M GAMING X
Фото 7 |
Gigabyte A620M GAMING X
WiFiбез WiFi
По направлению:геймерская
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:AMD AM5
Чипсет:AMD A620
BIOS:Ami
Слоты ОЗУ:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗУ:DIMM
Тактовая частота ОЗУ:6400 МГц
Звук (каналов):7.1
Разъемы:HDMI, M.2
Доп. разъемы:DisplayPort
Разъем питания:24-контактный
Питание процессора:8-контактное
Все характеристики
Купить Gigabyte A620M GAMING X
Все цены 56 →Gigabyte A620M GAMING X (sAM5, AMD A620)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaС нами 10 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 5 339 грн. |
Материнська плата Gigabyte A620M Gaming X Socket AM5AMD Socket AM5: підтримує процесори AMD Ryzen серії 7000 Неперевершена продуктивність: 8+2+1 фазне цифрове рішення VRM Двокан... ещеальний DDR5: 4*SMD DIMM з підтримкою модулів пам’яті AMD EXPO та Intel XMP SuperSpeed Storage: роз’єм PCIe 4.0 x4 M.2 Удосконалений тепловий дизайн і M.2 Thermal Guard: для забезпечення стабільності живлення VRM і продуктивності M.2 SSD PCIe x16 EZ-Latch із швидкознімним і безгвинтовим дизайном Швидкісні мережі: GbE LAN Розширені можливості підключення: DP, HDMI Smart Fan 6: оснащено декількома датчиками температури, гібридними роз’ємами вентиляторів із функцією FAN STOP Q-Flash Plus: оновіть BIOS без встановлення ЦП, пам’яті та графічної карти Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 36 мес. от производителя Пожаловаться | 5 174 грн. |
Материнська плата GIGABYTE A620M GAMING X sAM5 (A620MGAMINGX) A620MGAMINGXНеперевершена продуктивність В умовах стрімкої зміни технологій компанія GIGABYTE завжди слідує останнім тенденціям і пропон... ещеує покупцям передові можливості та новітні технології. Системні плати GIGABYTE оснащені модернізованими рішеннями по живленню, новітніми стандартами зберігання даних і видатними можливостями підключення, що забезпечує оптимальну продуктивність в іграх. Twin Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 5 718 грн. |
Материнська плата Gigabyte A620M Gaming X | 5 306 грн. |
Gigabyte A620M Gaming XПризначення: Для настольных компьютеров / Чіпсет: AMD A620 / Форм-фактор: microATX / Тип підтримуваної пам'яті: DDR5 / Операт... ещеивна пам'ять: 4xDDR5 6600 МГц, до 192 ГБ / Відеовихід: HDMI, DisplayPort / Підтримка декількох відеокарт: Нет / Роз'єми на платі: USB 3.2 Gen 1, USB 2.0 / Роз'єми на задній панелі: Ethernet RJ-45, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1, USB Type-C, USB 3.2 Gen 2, USB 2.0 / Додатково: Поддержка UEFI, Поддержка RAID Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 4 968 грн. |
eще 20 предложений
Серия Gigabyte Gaming (игровые)
от 34 979 грн.
игровой, 15.6 ", матовый, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗУ 16 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, поддержка VR, 2 кг
от 12 798 грн.
память GDDR6, 12 ГБ, 15000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 3060, Ampere, 1837 МГц, LHR, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, подсветка, 8 pin
от 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 31 699 грн.
игровой, 17.3 ", матовый, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗУ 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, поддержка VR, 2.53 кг
от 14 499 грн.
память GDDR6, 16 ГБ, 18000 МГц, AMD Radeon RX 7600 XT, Navi 3X (RDNA 3), 2810 МГц, HDMI, DisplayPort, подсветка, 8 + 8 pin, 190 Вт
от 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 36 699 грн.
игровой, 17.3 ", матовый, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗУ 16 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, поддержка VR, 2.53 кг
от 7 750 грн.
память GDDR6, 6 ГБ, 14000 МГц, NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER, 1830 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, 8 pin
от 5 596 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, охлаждение M.2, без подсветки
от 33 799 грн.
игровой, 15.6 ", матовый, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗУ 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6, поддержка VR, 1.9 кг
от 27 336 грн.
память GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2565 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, подсветка, 16 pin, 220 Вт
от 5 180 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, охлаждение M.2, без подсветки
от 39 199 грн.
игровой, 15.6 ", матовый, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i7, 12650H, 1.7 ГГц, ОЗУ 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, поддержка VR, 2.08 кг
от 14 544 грн.
память GDDR6, 8 ГБ, 17000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060, Ada Lovelace, 2550 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, подсветка, 8 pin
от 5 899 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 35 499 грн.
игровой, 15.6 ", матовый, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗУ 8 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, поддержка VR, 2.08 кг
от 38 450 грн.
память GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, подсветка, 16 pin, 285 Вт
от 7 599 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 30 899 грн.
игровой, 15.6 ", матовый, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗУ 8 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6, поддержка VR, 2.08 кг
от 20 155 грн.
память GDDR6, 12 ГБ, 16000 МГц, AMD Radeon RX 6700 XT, Big Navi (RDNA 2), 2622 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, 6 + 8 pin, 230 Вт
КомплектующиеВсе комплектующие для Gigabyte A620M GAMING X →
Модификации Gigabyte A620M GAMING X
Цены на Gigabyte A620M GAMING X |
---|---|---|---|---|
Gigabyte A620M GAMING X AX | от 6 806 грн. | 2 предложения | ||
Gigabyte A620M GAMING X | от 4 858 грн. | 56 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 4 696 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD A620, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охлаждение M.2, без подсветки
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA 3, CrossFire, охлаждение M.2, подходит для майнинга
от 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, охлаждение M.2, без подсветки
от 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 6 434 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, охлаждение M.2, без подсветки
от 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, охлаждение M.2