SSD HP P500 7PD55AA 500 ГБ
Видео 7Фото 7 |
HP 7PD55AA |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог HP 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели HP.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить HP P500 7PD55AA 500 ГБ
Все цены 22 →Накопитель SSD USB 3.2 500GB P500 HP (7NL53AA) | 2 319 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач HP P500 500 GB Blue (7PD54AA) | 2 299 грн. |
Ssd накопичувач HP P500 500 GB Black (7NL53AA#ABB) | 2 299 грн. |
Hp Ssd P500 500 Gb (7NL53AA # ABB) | 2 112 грн. |
Hp Ssd P500 500 Gb (7NL53AA#ABB) | 2 073 грн. |
eще 17 предложений
брав за 800 дуже класний звичайно є з кращими швидкостями але брав просто щоб зберігати фото тому для мене це просто бомба ну не в прямому сенсі корпус, ціна, якість швидкість можна і кращу знайти Noves 1: пользуюсь HP 7PD50AA несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации HP P500 7PD55AA
Цены на HP P500 7PD55AA |
---|---|---|---|---|
HP P500 7PD47AA 120 ГБ | от 1 009 грн. | 23 предложения | ||
HP P500 7PD50AA 250 ГБ | от 1 129 грн. | 49 предложений | ||
HP P500 7PD55AA 500 ГБ | от 1 949 грн. | 22 предложения | ||
HP P500 1F5P7AA 1 ТБ | от 3 172 грн. | 30 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →