Материнская плата MSI PRO H610M-G-DDR5
Видео 10Фото 6 |
MSI PRO H610M-G-DDR5
DDR4DDR5
По направлению:для дома / офиса
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel H610
BIOS:Ami
Слоты ОЗУ:DDR5 2 сл
Форм-фактор ОЗУ:DIMM
Тактовая частота ОЗУ:5600 МГц
Звук (каналов):7.1
Разъемы:HDMI, M.2
Доп. разъемы:DisplayPort
Разъем питания:24-контактный
Питание процессора:8-контактное
Все характеристики
Купить MSI PRO H610M-G-DDR5
Все цены 38 →MSI PRO H610M-G (s1700, Intel H610)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Официальный партнер MSI Telemart.ua (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 3 575 грн. |
Материнська плата MSI Pro H610M-G Socket 1700Серія PRO допомагає користувачам працювати розумніше, забезпечуючи ефективний і продуктивний досвід. Маючи стабільну функціон... ещеальність і високоякісну збірку, материнські плати серії PRO забезпечують не тільки оптимізовані професійні робочі процеси, але також зменшують можливість усунення несправностей і довговічність. ОХОЛОДЖЕННЯ FROZR AI. Виявлення температури процесора та графічного процесора й автоматичне регулювання швидкості обертання системних вентиляторів до належного значення завдяки технології MSI AI ENGINE. ПІДКЛЮЧЕННЯ. Найважливіше в збірці - це можливість розширення. Материнські плати MSI серії PRO мають безліч можливостей для задоволення потреб професіоналів. Стабільна локальна мережа, підвищена швидкість передачі даних через USB та інші розширювані роз'єми готові розширити ваші можливості. INTEL LAN. Залишайтеся на зв'язку з мережею Intel LAN, оптимізованою для стабільної пропускної здатності Інтернету, що ідеально підходить для онлайн-ігор на рівні чемпіонату. ВІДЧУЙТЕ БІЛЬШЕ. Материнські плати MSI серії PRO створені для задоволення будь-яких професійних потреб. Підвищіть задоволення від прослуховування та насолоджуйтеся надзвичайною якістю звуку. Крім того, завдяки багаторічному досвіду у створенні простих у використанні інструментів для підвищення продуктивності, у вашому розпорядженні лише найякісніші програми. Широкі можливості дозволять вам точно налаштувати вашу систему для забезпечення надійної максимальної продуктивності. LIGHTNING GEN 4 PCI-E. MSI lightning Gen 4 PCI-E - це новітнє і найшвидше рішення для передачі даних через PCI-E з пропускною здатністю 64 ГБ/с, що вдвічі перевищує пропускну здатність попереднього покоління. PCIe 4.0 підтримує як зворотну, так і пряму сумісність зі старими і новими специфікаціями. Оптимізована конструкція зі сталевою бронею дозволяє материнським платам витримувати вагу важких відеокарт. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 36 мес. от производителя Пожаловаться | 4 004 грн. |
Материнська плата MSI PRO H610M-G (911-7D46-075) | 3 575 грн. |
Материнська плата MSI PRO H610M-G (911-7D46-075)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... ещелата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.uaС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться | 3 575 грн. |
Материнcкая плата msi pro h610m-g (s1700, h610, ddr5)MSI PRO H610M-G — материнская плата формфактора Micro ATX из профессионально Tviy-Dim.comС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | 3 934 грн. |
eще 20 предложений
Серия MSI PRO (для дома/офиса)Сравнить в таблице →
от 4 402 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 4 625 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA 3, CrossFire, охлаждение M.2, без подсветки
от 10 994 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA 3, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 2 713 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 5 399 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, без подсветки
от 5 984 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 2 785 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 2 289 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, HDMI, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, без подсветки
от 7 251 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 5 466 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охлаждение M.2, без подсветки
от 7 872 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 3 494 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 8 158 грн.
ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA 3, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 3 100 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без подсветки
от 2 156 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 2 240 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 3 399 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 3 982 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охлаждение M.2, без подсветки
от 6 492 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 2 284 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, охлаждение M.2, без подсветки
КомплектующиеВсе комплектующие для MSI PRO H610M-G-DDR5 →
Видеообзоры
Обзор MSI Pro H610M-G
4 августа 20224 551 просмотр
Видео для гарантийного отдела, плата MSI Pro H610M-G
12 августа 20224 655 просмотров
Best H610 Motherboard | MSI H610m-G DDR4 LGA 1700 | Overview | HINDI
19 сентября 20231 643 просмотра
Quick Bios Overview: MSI PRO H610M-G DDR4 LGA 1700 motherboard UEFI Features
4 июня 202218 213 просмотра
MSI H610M-G مراجعة ارخص لوحة ام لمعالجات انتل الجيل ال 12
11 октября 202213 280 просмотров
intel Core i7 12700 12th Gen Work Pc Build with Msi PRO H610M G DDR4 | Tech Land
20 июля 20225 427 просмотров
Unboxing MSI Pro H610m-G D4 motherboard LGA 1700
27 мая 202217 053 просмотра
INTEL CORE I5 12400F - H610M G MSI PRO - GTX 1650 4GB ZOTAC AMP - CUBE GAMING WRITE | PC BUILD
18 июня 202210 064 просмотра
MSI Pro H610m-G Bios Update/RAM XMP (how to step by step procedure) Reasons to update! 13th gen
5 июня 202213 402 просмотра
Installing Pentium G7400 CPU into MSI Pro H610m LGA 1700 motherboard, RAM, M.2 SSD (Partial Install)
2 июня 20228 062 просмотра
Як вибрати корпус
Модификации MSI PRO H610M-G-DDR5
Цены на MSI PRO H610M-G-DDR5 |
---|---|---|---|---|
MSI PRO H610M-G DDR4 | от 3 100 грн. | 42 предложения | ||
MSI PRO H610M-G-DDR5 | от 3 569 грн. | 39 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 3 529 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR5, DIMM, 5600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без подсветки
от 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA 3, CrossFire, охлаждение M.2, подходит для майнинга
от 7 699 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, охлаждение M.2, без подсветки
от 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 6 429 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, охлаждение M.2, без подсветки
от 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, охлаждение M.2