Смартфон OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Видео 40Фото 9 |
Топовый смартфон «на максималках», способный на равных конкурировать с лучшими мобильниками в отрасли смартфоностроения по состоянию на момент выхода устройства. В центре внимания OnePlus 10 Pro 128GB находится большой экран калибра 6.7 дюймов по диагонали на подложке из матрицы типа Fluid AMOLED. Сильные стороны дисплея — разрешение транслируемой картинки Quad HD+ (3216х1440 пикселей), динамичная частота обновления от 1 до 120 Гц, скруглённые боковые грани.
В подэкранном слое на передней панели расположен отзывчивый дактилоскопический сканер. Для уверенного запуска тяжелейших приложений и любых современных игр смартфон оборудовали флагманским восьмиядерным процессором Snapdragon 8 Gen 1. Остудить его «горячий пыл» призвана продвинутая система охлаждения. Оперативной памяти стандарта LPDDR5 в смартфоне имеется 8 ГБ, вместимость встроенного накопителя UFS 3.1 составляет 128 ГБ.
Слота расширения памяти в конструкции гаджета нет. На огромной плашке тройной основной камеры устройства гордо красуется надпись Hasselblad. В целом же тыльный фотомодуль устройства составлен по схеме 48 МП ведущий датчик изображения, 50 МП ультраширик с углом поля зрения порядка 150°, 8 МП стабилизированный телевик с оптическим приближением 3.3х. Аккумуляторная батарея модели ёмкостью 5000 мАч поддерживает сверхбыструю проводную зарядку на мощности 80 Вт (на 100 % за 32 мин.) и ускоренную беспроводную технологию зарядки 50 Вт (до 100 % за 47 мин.).
Купить OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Все цены 17 →Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128Gb Black | 21 447 грн. |
OnePlus 10 Pro 8/128GB Black | 20 684 грн. |
Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128Gb Black | 21 057 грн. |
Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128GB Black | 22 464 грн. |
OnePlus 10 Pro 8/128GB Black ФР-066529 | 20 499 грн. |
0 0 1 6 |
Дизайн і екран: Телефон має стильний і сучасний дизайн з матовим корпусом, який приємно лежить у руці. Екран AMOLED з роздільною здатністю 3216 x 1440 пікселів і частотою оновлення 120 Гц забезпечує яскраве, контрастне та плавне зображення.
Камера: Телефон має три основні камери з роздільною здатністю 48 Мп, 8 Мп і 50 Мп. Камери [censored] якісні фото та відео в різних умовах освітлення, навіть у сутінках. Процесор і пам'ять: Телефон оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, який забезпечує високу продуктивність. Оперативної пам'яті 12 ГБ достатньо для запуску декількох додатків одночасно. Акумулятор: Акумулятор на 5000 мАг забезпечує тривалий час автономної роботи. За даними виробника, телефону вистачає на 2 дні без підзарядки при середньому використанні. Недостатня автономність в режимі 5G: При використанні 5G мережі автономність телефону трохи знижується. За даними виробника, телефону вистачає на 1,5 дня без підзарядки при середньому використанні в режимі 5G.
Відсутність аудіороз'єму: Телефон не має аудіороз'єму, що може бути незручно для деяких користувачів. |
Я використовую OnePlus 10 Pro для різних цілей, включаючи роботу, розваги та ігри. Мені подобається, що смартфон має відмінний дисплей, який забезпечує яскраве і контрастне зображення. Я також можу похвалити потужний процесор, який дозволяє мені виконувати будь-які завдання швидко і плавно. Камера OnePlus 10 Pro також робить відмінні фотографії та відео. Дисплей: 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 3216 x 1440 пікселів і частотою оновлення 120 Гц.
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Камера: основна камера 48 Мп, ультраширококутна камера 50 Мп, телефотокамера 8 Мп. Акумулятор: 5000 мАг. Ціна: OnePlus 10 Pro є флагманським смартфоном, тому його ціна є досить високою.
Вага: OnePlus 10 Pro є досить важким смартфоном. Його вага становить 200,5 г. Burning Money 2: пользуюсь OnePlus 10 Pro 256GB/12GB несколько месяцев |
Перше знайомство з брендом 12/256 Камера, вібро, звук, потужність, екран. фронтальна камера не флагманське рішення, як середньо бюджетник знімає. Автономність це найгірше що може бути, ігри не граю взагалі, звичайне користування типу хром, телеграм, пошта, дзвінки і до 15:30-16:00 телефон просить зарядку. Якщо після роботи є ще плани якісь тоді павербанк вам на допомогу або беріть зарядку на роботу і ходіть з нею скрізь, бо якщо раптом потрібно буде фото чи відео звіт робити телефон розрядиьться ще швидше до обіду, і це при тому що 60герц тільки яскравість не на максимум і режим високої продуктивності не увімкнений, олвейс он навіть не вмикав ні разу бо тоді ще швидше розрядиьться.
Від нового телефону такого не очікував, тому кому таке підійде беріть відразу 2 зарядних блочка з перехідниками бо в комплекті їх не бачити і павербанк. Річний айфон в колег по роботі живе довше при аналогічному користуванні пользуюсь OnePlus 10 Pro 256GB/12GB несколько месяцев |
Модификации OnePlus 10 Pro
Цены на OnePlus 10 Pro |
---|---|---|---|---|
OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | от 19 799 грн. | 17 предложений | ||
OnePlus 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ / Dual | от 19 266 грн. | 18 предложений |
Я рекомендую OnePlus 10 Pro всім, хто шукає флагманський смартфон з відмінними характеристиками. Цей телефон не розчарує вас.