Унитаз Simas Henges HE 18
Видео 2Фото 6 |
Simas Henges HE 18 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Simas 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Simas.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Simas Henges HE 18
Унітаз підвісний Simas Henges білий глянцевий HE18 з сидінням Soft Close H | 14 996 грн. |
Унітаз підвісний Simas Henges із сидінням Soft Close, білий глянсовий HE18 | 12 900 грн. |
Унітаз підвісний Henges HE18 F85 (HE18-F85), SIMAS (HE18/F85) | 10 733 грн. |
Підвісний унітаз Simas Henges з сидінням Soft Close, чорний матовий HE18/F | 25 050 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →