Сковородка TALKo A50263 26 см
TALKo A50263 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TALKo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TALKo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TALKo A50263 26 см
TALKo А50263 | 1 099 грн. |
Сковорода Talko з антипригарним покриттям і скляною кришкою 26 см (АА50263 | 1 139 грн. |
Сковорода Talko Веста з скляною кришкою з металевим обідком 26 см (А50263) | 1 249 грн. |
Сковорода Talko зі скляною кришкою 26 см (А50263) | 1 245 грн. |
Сковорода 260мм з а/п покриттям і скляною кришкою з металевим обідком а502 | 1 168 грн. |
Модификации TALKo A50263
Цены на TALKo A50263 |
---|---|---|---|---|
TALKo A50223 22 см | от 830 грн. | 4 предложения | ||
TALKo A50243 24 см | от 829 грн. | 6 предложений | ||
TALKo A50263 26 см | от 1 099 грн. | 5 предложений | ||
TALKo A50283 28 см | от 1 029 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →