Сковородка TALKo A50261 26 см
TALKo A50261 22 см26 см |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TALKo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TALKo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TALKo A50261 26 см
Все цены 6 →TALKo АА50261 | 1 199 грн. |
Сковорода Talko з антипригарним покриттям з кришкою 26 см (АА50261) | 1 199 грн. |
Сковорода Talko Веста з алюмінієвою кришкою 26 см (А50261) | 929 грн. |
Сковорода TALKO з кришкою 260мм ал. з а/п покриттям ал/кр А50261 | 1 096 грн. |
Сковорода Talko з алюмінію. кришкою 26см (А50261) | 1 355 грн. |
Сковорода 260мм з а/п покриттям з алюмінієвою кришкою а50261 | 1 232 грн. |
Модификации TALKo A50261
Цены на TALKo A50261 |
---|---|---|---|---|
TALKo A50221 22 см | от 739 грн. | 6 предложений | ||
TALKo A50261 26 см | от 929 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →