Сковородка TALKo A50221 22 см
TALKo A50221 22 см26 см |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TALKo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TALKo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TALKo A50221 22 см
Все цены 6 →TALKo АА50221 | 959 грн. |
Сковорода Talko з антипригарним покриттям з кришкою 22 см (АА50221) | 959 грн. |
Сковорода Talko Веста з алюмінієвою кришкою 22 см (А50221) | 739 грн. |
Сковорода TALKO з кришкою 220мм ал. з а/п покриттям ал/кр А50221 | 868 грн. |
Сковорода Talko з алюмінію. кришкою 22см (А50221) | 1 169 грн. |
Сковорода 220мм з а/п покриттям з алюмінієвою кришкою а50221 | 1 060 грн. |
Модификации TALKo A50221
Цены на TALKo A50221 |
---|---|---|---|---|
TALKo A50221 22 см | от 739 грн. | 6 предложений | ||
TALKo A50261 26 см | от 929 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →