Рамка для розетки / выключателя VIKO Rollina 90480052
VIKO Rollina 90480052 белый слоновая кость |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VIKO Rollina 90480052
Рамка 2-місна Viko Rollina біла 8296 | 57 грн. |
Рамка подвійна VIKO Rollina горизонтальна кремовий (90480052) | 58 грн. |
Рамка подвійна VIKO Rollina горизонтальна кремовий (90480052) | 76 грн. |
Рамка подвійна VIKO Rollina горизонтальна Білий (90480052) | 76 грн. |
Рамка 2-місцева VIKO Rollina біла (90480052) | 59 грн. |
Модификации VIKO Rollina 90480052
Цены на VIKO Rollina 90480052 |
---|---|---|---|---|
VIKO Rollina 90480052 | от 57 грн. | 5 предложений | ||
VIKO Rollina 90481052 | от 57 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →