Фляга-термос Zojirushi SM-TA36 0.36 л
Видео 7Фото 4 |
Zojirushi SM-TA36 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zojirushi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zojirushi SM-TA36 0.36 л
Все цены 74 →Термокружка ZOJIRUSHI 0,36 л SM-TA36WA | 1 833 грн. |
Термокружка Zojirushi SM-TA36WA (0,36л), белая 218-1047white | 1 830 грн. |
Термокухоль Zojirushi SM-TA36WA 360 мл White | 1 789 грн. |
Термокружка Zojirushi SM-TA36WA 360 мл White (1678.05.01) | 1 147 грн. |
Zojirushi SM-TA36WA 0.36 л (1678.05.01) | 1 739 грн. |
eще 20 предложений
Користуюсь вже більше трьох років, все ціле. Дві зими користувався майже щодня, специфіка роботи була така що доводилось бути цілий день на свіжому повітрі за різних погодних умов і все носити на собі. Навіть у великі морози кава чи чай залишались теплими до обіду. Влітку дуже виручає коли потрібно піти з дітьми на дитячий майданчик і хочеться взяти з собою 0,5 улюбленого холодного пива так щоб не викликати обурення у мам і бабусь. Нехай думають що то трав'яний чайок ) Продумана конструкція, якісні матеріали, спеціальне покриття колби, зручно користуватись в авто однією рукою. Відсутність сумнівних дизайнерських рішень. За три роки жодних недоліків не знайшов. Den: |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Дополнительные функции и возможности термоса Zojirushi SM-TA36:
- Сохраняет тепло до 6 часов
- Предохранитель от случайного открытия
Модификации Zojirushi SM-TA36
Цены на Zojirushi SM-TA36 |
---|---|---|---|---|
Zojirushi SM-TA36 0.36 л | от 1 029 грн. | 83 предложения | ||
Zojirushi SM-TA48 0.48 л | от 1 364 грн. | 43 предложения | ||
Zojirushi SM-TA60 0.6 л | от 1 620 грн. | 29 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →