Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45 [A515-45-R58W] (NX.A84EP.00E)
Видео 15Фото 15 | от 17 744 до 22 503 грн. Сравнить цены 15 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процессор:Ryzen 5, 5500U, 2.1 ГГц Видеокарта:Vega 7 Оперативка:8 ГБ Накопитель:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вес ноутбука:1.8 кг |
Модификации Acer Aspire 5 A515-45 8
Характеристики
Acer Aspire 5 A515-45 [A515-45-R58W] |
|
Матовое, глянцевое или антибликовое: Какое покрытие экрана выбрать?Чем хороши разные типы покрытия экранов в ноутбуках и мониторах?
Как найти именно тот ноутбук, который вам нужен?Руководство по выбору оптимального ноутбука под задачи пользователя
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Acer 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Acer.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Acer Aspire 5 A515-45 [A515-45-R58W]
Сортировать
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45-R58W Pure Silver (NX.A84EP.00E) | 19 950 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45-R58W Pure Silver (NX.A84EP.00E) Aspire 5 A51 | 17 744 грн. |
Acer Aspire 5 A515-45-R58W Pure Silver (NX.A84EP.00E) | 20 250 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45 R5-5500U/8GB/512/Win11 Ips (NX.A84EP.00E) | 20 475 грн. |
Ноутбук Acer Aspire 5 A515-45-R58W Pure Silver (NX.A84EP.00E) | 20 946 грн. |
еще предложения 10 → |
Закрыть
купував у 2021 році цей ноут, вибирав серед багатьох моделей за 20к. Обрав саме цей за те що в комплекті є перехідник для ще одного вінта який можна поставити в середину. Екран гарний але не дуже яскравий, загалом вистачає. Звук середній, на столі піде а от на всьому іншому на високій гучності похрипує, запасу гучності нема, часто підключаю колонку коли дивлюсь фільми в ліжку. Екран відкривати важко- нема ніяких заглиблень щоб підчипити. Сильно не нагрівається, проц та інше залізо відпрацьовує чудово, грати в більш менш старіші ігри можна легко на вбудованій графіці, є порт для провідного інтернету хоча я ним не користуюсь.Встановив одразу після покупки віндовс 11 ззвук( але навряд чи за таку ціну в когось сильно краще), нема картрідера (коли він є майже у всіх) Андрей Мазур: пользуюсь Acer Aspire 5 A515-45 более года |
можно було за такі гроші взяти у HP топовий ПК сила ПК, ОЗП вигляд, немає віндоус 11 |
Показано 2 из 3 отзывов
eще 1 отзыв
16 февраля 2022, 17:52
Подойдёт ли ноутбук для студентки архитектурного? #
Потянет ли программы 3д дизайна ?
Показано 3 из 8 вопросов
eще 5 вопросов
Видеообзоры
Рекомендуем