Спінювач Adler AD 4494 D синій
![]() |
Adler AD 4494 D 2024 рікгаряче спінювання |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний

Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Купити Adler AD 4494 D синій
Вспінювач молока Adler AD 4494d | 2 503 грн. |
| 1 620 грн. |
| 2 500 грн. | ![]() |
| 2 509 грн. |
| 2 510 грн. | ![]() |
Модификації Adler AD 4494 D
| Ціни на Adler AD 4494 D |
|---|---|---|---|---|
| Adler AD 4494 W білий | від 1 566 грн. | 17 пропозицій | ||
| Adler AD 4494 D синій | від 1 620 грн. | 5 пропозицій | ||
| Adler AD 4494 B чорний | від 1 490 грн. | 8 пропозицій | ||
Додаткові функції і можливості міксера Adler AD 4494 D:
- Поворотна основа на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →