Каталог   /   Авто та мото   /   Додаткове обладнання   /   Автохолодильники   /   Adler

Автохолодильник Adler AD 8092

Фото - Автохолодильник Adler AD 8092
Фото 14
Adler AD 8092
Тип
контейнер-холодильник
Принцип роботи
термоелектричний (Пельтьє)
Об'єм
40 л
Кількість камер
1
Знімна перегородка
Режим роботи
охолодження
обігрів
Максимальне охолодження на
20 °C
Потужність в режимі охолодження
45 Вт
Потужність в режимі нагріву
40 Вт
Функції
вбудований вентилятор
підстаканник
знімна кришка
ремінець для перенесення (на плечі)
Напруга живлення
12/230 В
Габарити (ВхШхГ)
54.3x39x43 см
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Як вибрати автохолодильникОхолоджені продукти та напої в дорозі – додатковий елемент комфорту для водія та пасажирів

Купити Adler AD 8092

Усі ціни 10 →

Дорожній автомобільний холодильник Adler AD 8092 40 л з охолодженням і підігрівом, 12V/230V, Пельтьє

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
4 620 грн.

Автохолодильник туристичний з підігрівом Adler 40 л 12 - 220 В 54.3 x 39.0 x 43.0 см (AD 8092)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RED-HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 431 грн.

Холодильник туристичний Adler AD 8092 40L з функцією охолодження та нагріву 12V/230V

Маркетплейс: Rozetka.ua  EzoniX З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 999 грн.

Автохолодильник Adler AD 8092 40 л, охолодження й обігрів, 12/230 В

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pro-Home-Tex З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 675 грн.

Холодильник туристичний Adler AD 8092 40L, з функцією охолодження та нагріву, 12V/230V

Маркетплейс: Rozetka.ua  ТЕХНОВІРА З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 480 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 8092