Автохолодильник Adler AD 8078
Фото 15 |
Adler AD 8078 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 8078
Усі ціни 20 →Автохолодильник Adler Ad 8078 30L (Термобокс) | 2 938 грн. |
Ізотермічний холодильник Adler AD 8078 | 2 687 грн. |
Автохолодильник Adler 28 л з підігрівом 12-220 В (AD 8078) | 3 357 грн. |
Изотермический холодильник Adler AD 8078 | 2 673 грн. |
Ізотермічний холодильник Adler AD 8078 | 2 374 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →