Автохолодильник Adler AD 8084 (ad_8084p)
![]() |
Adler AD 8084 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 8084
Усі ціни 23 →Портативний холодильник термоелектричний Adler AD 8084 Pink | 1 898 грн. | ![]() |
Міні-холодильник Adler AD 8084 Black | 2 403 грн. |
| 2 690 грн. |
| 2 400 грн. | ![]() |
| 2 406 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →