Каталог   /   Мелкая бытовая техника   /   Кухня   /   Миксеры и блендеры   /   Alessi

Блендер Alessi Plisse MDL10SW белый

Фото - Миксер Alessi Plisse MDL10SW белый
Фото 4
Alessi Plisse MDL10SW
белый черный
Цвет
Тип устройства
погружной (ручной) блендер
Чаша для измельчения
300 мл
Мощность
500 Вт
Кол-во скоростей
2
Турборежим
Импульсный режим
Емкости
чаша для измельчения
мерный стакан / 700 мл /
Насадки
ножка-блендер
венчик
нож для измельчения
Источник питания
сеть
Материал ножки-блендера
пластик
Габариты
34x7x7 см
Дата добавления на E-Katalog
декабрь 2021
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Alessi 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Alessi.

Купить Alessi Plisse MDL10SW белый

Все цены 6 →

Блендер Alessi Plissé MDL10SW 500 Вт DROSMDL10SW

Novateh.com.uaМенее года
(Новояворовск)
Пожаловаться
7 272 грн.

Блендер занурювальний Alessi Plisse MDL10SW

Особливості продуктуЕлектроживлення:мережа: 230-240 В 50/60 ГцПотужність двигуна:500 WРегулювання швидкості:немаєІмпульсний р... ещеежим роботи:немаєКонструкція робочої чаші:пластиковаМожна мити в посудомийній машинітакКолірбілийДодаткові функції:Турбо-функціяФункціїЗмішування; подрібнення; збивання піниЗовнішні розміриРозміри упаковки:29.10 x 37.80 x 13 смВага з упаковкою:1 кгХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
6 945 грн.

Блендер занурювальний Alessi Plisse MDL10SW

Блендер занурювальний Alessi Plisse MDL10SW — компактний та потужний пристрій для щоденного приготування супів, соусів, смузі... ещета коктейлів; 500 Вт мотор забезпечує швидке та рівномірне подрібнення, а функція Turbo дає додатковий імпульс для густих чи твердіших інгредієнтів. Пластиковий корпус і ніжка роблять прилад легким і зручним у використанні, знімні частини можна мити в посудомийній машині для простого догляду. Прилад працює від мережі 230–240 В, має компактні габарити та нейтральний білий колір, який підходить до будь-якої кухні; ідеальний варіант для тих, хто шукає простий у застосуванні та надійний занурювальний блендер для щоденних завдань.
Semtech.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
6 941 грн.

Блендер занурювальний Alessi Plisse MDL10SW

Занурювальний блендер Alessi Plisse MDL10SW — це потужний та універсальний кухонний прилад, який ідеально підходить для приго... ещетування різноманітних страв. Оснащений двигуном потужністю 500 Вт, він забезпечує швидке та ефективне змішування, подрібнення та збивання піни. Завдяки турбо-функції, можна легко подолати найжорсткіші інгредієнти. Конструкція з пластиковою робочою чашею гарантує
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
6 938 грн.

Блендер занурювальний Alessi Plisse MDL10SW

Занурювальний блендер Alessi Plisse MDL10SW — це потужний та універсальний кухонний прилад, який ідеально підходить для приго... ещетування різноманітних страв. Оснащений двигуном потужністю 500 Вт, він забезпечує швидке та ефективне змішування, подрібнення та збивання піни. Завдяки турбо-функції, можна легко подолати найжорсткіші інгредієнти. Конструкція з пластиковою робочою чашею гарантує
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
6 935 грн.

Блендер занурювальний Alessi Plisse MDL10SW

Занурювальний блендер Alessi Plisse MDL10SW — це потужний та універсальний кухонний прилад, який ідеально підходить для приго... ещетування різноманітних страв. Оснащений двигуном потужністю 500 Вт, він забезпечує швидке та ефективне змішування, подрібнення та збивання піни. Завдяки турбо-функції, можна легко подолати найжорсткіші інгредієнти. Конструкція з пластиковою робочою чашею гарантує
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
6 944 грн.

Динамика цен на Alessi Plisse MDL10SW белый

Модификации Alessi Plisse MDL10SW

Цены на Alessi Plisse MDL10SW
Alessi Plisse MDL10SW белыйот 6 935 грн.6 предложений
Alessi Plisse MDL10SB черныйот 6 935 грн.6 предложений