Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Зимова шина Aplus A701 175/65 R15 84T

Фото - Шини Aplus A701 175/65 R15 84T
Відео 2Фото 9
Виберіть розмір шин
Aplus A701 175/65 R15 84T
175/65 R15
84
T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
84
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
aplustyres.eu
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A701 175/65 R15 84T

Aplus A701 HP 175/65 R15 84T

Бренд - Aplus;Сезон - Зимові;Ширина - 175;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - T;Профіль - 65;Діаметр - 15;Індекс навантаження - 84;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 869 грн.

Aplus A701 175/65 R15 84T 2AP2148H1

Aplus A701 175/65 R15 84T
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 938 грн.

Aplus A701 HP (175/65R15 84T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 775 грн.

Динаміка цін на Aplus A701 175/65 R15 84T

Модификації Aplus A701 175/65 R15 84T

Ціни на Aplus A701 175/65 R15 84T
Aplus A701 175/65 R15 84T від 2 775 грн.3 пропозиції
Відеоогляди