Зимова шина Nexen Winguard Snow G 3 175/65 R15 84T
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G 3 175/65 R15 84T 175/65 R15 84 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G 3 175/65 R15 84T
Усі ціни 7 →Nexen WINGUARD SNOW'G3 WH21 175/65 R15 84T (9043352592) | 3 760 грн. |
Nexen Winguard Snow G3 WH21 175/65 R15 84T | 3 038 грн. |
NEXEN WINGUARD SNOW G3 WH21 84T 175/65 R15 [22] | 2 607 грн. |
Nexen Winguard Snow G 3 WH21 175/65 R15 84T 16539 | 2 624 грн. |
Nexen Winguard Snow G 3 WH21 175/65 R15 84T | 2 779 грн. |
Nexen WINGUARD SNOW'G3 WH21 175/65 R15 84T (9084370566) | 3 760 грн. |
Nexen WINGUARD SNOW'G3 WH21 175/65 R15 84T (9030604155) | 3 760 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Snow G 3 175/65 R15 84T
Ціни на Nexen Winguard Snow G 3 175/65 R15 84T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 175/65 R15 84T | від 2 607 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →