Набор инструментов Apro 251410 (052085)
Видео 1Фото 24 |
Apro 251410 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Apro 251410
Все цены 9 →Набір насадок (інструментів) торцевих з тріскачкою CrV 1/4, 1/2 (90т) (110 | 3 799 грн. |
Набір інструментів 110 предметів 1/2-1/4" APRO 251410 | 3 930 грн. |
Набір інструменту Apro 1/4" x 1/2" 110ед (251410) | 4 095 грн. |
Набір інструментів APRO (251410) 90Т/2 тріскачки ?/? + 110 насадок | 3 387 грн. |
Набір насадок (інструментів) торцевих APRO з тріскачкою CrV 1/4, 1/2 (90Т) | 3 807 грн. |
eще 4 предложения
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →