Набір інструментів Apro 251450 (052086)
Відео 1Фото 18 |
Apro 251450 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apro 251450
Усі ціни 6 →Набір насадок (інструментів) торцевих з тріскачкою CrV 1/4, 3/8, 1/2 (90т) | 5 274 грн. |
Набір інструменту Apro 1/4" x 3/8 x 1/2" 150ед (251450) | 5 601 грн. |
Набір інструментів APRO (251450) 90Т/3 тріскачки ?,/?/?+ 150 насадок | 4 908 грн. |
Набір насадок (інструментів) торцевих APRO з тріскачкою CrV 1/4, 3/8, 1/2 | 5 284 грн. |
Набір насадок 90Т CrV Apro , , 150 шт(251450) | 5 499 грн. |
Набір насадок (інструментів) торцевих c тріскачкою CrV 1/4, 3/8, 1/2 (90Т) | 5 930 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →