Набор инструментов Apro 251450 (052086)
Видео 1Фото 18 |
Apro 251450 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Apro 251450
Все цены 6 →Набір насадок (інструментів) торцевих з тріскачкою CrV 1/4, 3/8, 1/2 (90т) | 5 274 грн. |
Набір інструменту Apro 1/4" x 3/8 x 1/2" 150ед (251450) | 5 601 грн. |
Набір інструментів APRO (251450) 90Т/3 тріскачки ?,/?/?+ 150 насадок | 4 908 грн. |
Набір насадок (інструментів) торцевих APRO з тріскачкою CrV 1/4, 3/8, 1/2 | 5 284 грн. |
Набір насадок 90Т CrV Apro , , 150 шт(251450) | 5 499 грн. |
Набір насадок (інструментів) торцевих c тріскачкою CrV 1/4, 3/8, 1/2 (90Т) | 5 930 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →