Набір інструментів Yato YT-38931
Відео 2Фото 4 |
Yato YT-38931 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38931
Усі ціни 18 →Набор инструментов для ремонта авто Yato YT-38931 в кейсе, 173 шт | 7 999 грн. |
Набір інструментів для автомобіля з насадками YATO YT-38931 | 6 469 грн. |
Набор инструмента Yato 1/4", 1/2", 3/8" 173ед. 6PT (YT-38931) | 6 700 грн. |
Набір інструментів YATO 173шт (YT-38931) | 5 646 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38931 | 7 106 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →