Набір інструментів Alloid NG-4218P
Alloid NG-4218P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid NG-4218P
Усі ціни 8 →Набір інструментів Alloid, 218 одиниць (НГ-4218П) 23451 | 6 222 грн. |
1/4 3/8 1/2 218 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструментів | 6 379 грн. |
Набір інструментів Alloid NG-4218P | 5 917 грн. |
Універсальний набір інструментів Alloid 1/2", 3/8", 1/4" 218 предметів (НГ | 6 716 грн. |
Універсальний набір інструментів Alloid 1/4" & 3/8", 1/2", 218 предм. (НГ- | 7 150 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →