Набір інструментів Molder MT60151
Фото 13 |
Molder MT60151 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Molder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Molder.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Molder MT60151
Професійний набір інструментів в кейсі Molder 1/2", 1/4", 3/8" 72Т, CR-V 1 | 5 556 грн. |
Набір інструментів для авто та дому професійний в кейсі MOLDER 151шт 1/2" | 5 472 грн. |
Набір інструментів 151 предмет 1/2-1/4-3/8" Molder MT60151 | 5 595 грн. |
Професійний набір інструментів в кейсі MLDER 1/2" & 1/4" & 3/8" 72Т, CR-V, | 5 312 грн. |
Набір інструментів (Molder Tools) 151 предметів 1/2, 1/4, 3/8 MT60151 | 5 724 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →