Набір інструментів Yato YT-38872
Відео 1Фото 5 |
Yato YT-38872 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38872
Усі ціни 23 →Набор инструментов для ремонта авто Yato YT-38872 в кейсе, 128 шт | 7 039 грн. |
Набір інструментів 1/2, 128 пр. Yato YT-38872 | 6 899 грн. |
Набор инструмента Yato 1/4", 1/2", 3/8" 128ед. 6PT (YT-38872) | 7 050 грн. |
Набір інструментів YATO 128шт (YT-38872) | 5 940 грн. |
Набір інструментів Yato YT-38872 | 7 586 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →