Каталог   /   Детские товары и игрушки   /   Активный отдых и улица   /   Батуты   /   Atleto

Батут Atleto 312

Фото - Батут Atleto 312
Видео 2Фото 27
Atleto 312
Тип
каркасный
Форма
круглый
Сетка
внешняя
Макс. нагрузка
150 кг
Размер батута (ДхШхВ)
312x312x240 см
Высота сетки
180 см
Кол-во пружин
60 шт
Вес
43 кг
Комплектация
защитная сетка
лестница
Дата добавления на E-Katalog
апрель 2019
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Atleto 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Atleto.

Купить Atleto 312

Все цены 83 →

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto + подарунок м'ячик 20001001

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto + подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto виготовлений з високоякісних... ещематеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС. РОЗМІРИ БАТУТА: Висота захисної
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
5 511 грн.

Батут дитячий Atleto із сіткою та драбинкою 312 см на пружинах Чорний (117-76-42400583)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
7 617 грн.

Батут Atleto 312 см з сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000133

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto + подарунок рукавиці та м'ячик Батут Atleto виготовлений з високоякісних... ещематеріалів, що забезпечує його довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС. РОЗМІРИ БАТУТА: Висота захисної
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
5 811 грн.

Батут Atleto 312 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + подарунок м'ячик 21000124

Батут Atleto 312 см з внутрішньою сіткою та драбинкою multikolor + в подарунок рукавиці та м'ячик Батут від бренду Atleto... еще- це цікавий та веселий атракціон для всієї родини. Він користується неймовірною популярністю як серед дітей, так і дорослих. Під час стрибків на батуті тіло активно рухається, а ви отримуєте величезний заряд позитивної енергії. Регулярні стрибки на батуті, окрім
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
8 721 грн.

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto 20001001

Батут дитячий з сіткою та драбинкою 312 см Atleto Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує й... ещеого довгий термін служби. Батути є безпечними для користувача, так як конструкція закріплена таким чином, щоб захистити від травм. Батути створені відповідно до стандартів безпеки, встановленими в ЄС. РОЗМІРИ БАТУТА: Висота захисної сітки - 180 см; Загальна висота
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
5 590 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Atleto 312

Модификации Atleto 312

Цены на Atleto 312
Atleto 140 от 2 178 грн.34 предложения
Atleto 183 от 3 848 грн.84 предложения
Atleto 252 от 4 450 грн.110 предложений
Atleto 312 от 5 345 грн.83 предложения
Atleto 374 от 7 342 грн.36 предложений
Atleto 404 от 8 267 грн.26 предложений
Atleto 435 от 8 442 грн.9 предложений
Atleto 490 от 11 649 грн.4 предложения
Видеообзоры