Плойка BaByliss Curling Tong C451
![]() |
BaByliss Curling Tong C451
від 1 690 до 2 499 грн.
Шапка
BaByliss Curling Tong C451 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного

Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Купити BaByliss Curling Tong C451
Усі ціни 6 →Плойка для волосся BaByliss C451EПлойка для волосся BaByliss C451E — це професійний інструмент для створення ідеальних хвиль та об'єму. Вона обладнана кварц-к... щеерамічним покриттям, яке забезпечує рівномірний нагрів і захист волосся від пошкоджень. Температурний діапазон від 160°C до 210°C дозволяє легко налаштовувати оптимальні параметри для будь-якого типу волосся. Завдяки 6 ступеням регулювання температури ви можете створювати від ніжних хвиль до дрібних кучериків, отримуючи бажаний об’єм і текстуру. Конічна форма плойки з діаметром 25 мм дозволяє досягти різних стилів — від романтичних локонів до крихітних завитків. Автоматичне вимкнення і блокування температури забезпечують безпеку та комфорт у користуванні. Обертовий шнур довжиною 2,5 метра гарантує зручність під час укладки. Інноваційна система нагрівання Advanced Ceramics підтримує стабільну температуру для швидкої та легкої роботи з кожною пасмом. Стильний дизайн у чорному з золотим кольором доповнює високоякісне виконання. BaByliss C451E стане незамінним помічником для створення професійних зачісок у домашніх умовах, забезпечуючи довговічний результат та бездоганний стиль. Redprice.saleЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 382 грн. |
Плойка для волосся BaByliss C451E — універсальний інструмент для створення локонів діаметром 25 мм: ніжні хвилі або виразні с... щепіралі. Керамічно-кварц Semtech.com.uaМенше року (Луцьк) Поскаржитись | 2 385 грн. |
BaByliss Curling Tong щипці для волосся ø 25 mm C451EBaByliss Curling Tong, Електроніка для жінок, Начаклуйте собі пружні локони всього за мить у затишку власного дому. За допомо... щегою щипців для волосся BaByliss Curling Tong ви з легкістю зробите професійну укладку. Їхня кварцова керамічна поверхня створює гладенькі та блискучі хвилі, що красиво спадають на плечі. Щипці швидко нагріваються й рівномірно розподіляють тепло. Цифровий індикатор дає змогу встановити температуру, яка буде оптимальною для вашого волосся. Для тонкого, м’якого й фарбованого волосся підходять нижчі температури, тоді як густіші локони потребують більшого нагрівання. Створюйте красиві хвилі й ідеальну укладку за лічені хвилини зі щипцями BaByliss Curling Tong. Властивості: роблять укладку швидкою й ефективною завивають волосся в чіткі локони створюють стійкі та надійні хвилі зберігають м’якість волосся пристосовуються до всіх типів і будь-якої довжини волосся Технічна специфікація: 6 режимів налаштування температури: від 160 °C до 210 °C поверхня з кварцової кераміки технологія Advanced Ceramics™ — забезпечує постійний і рівномірний розподіл тепла ультрашвидке нагрівання холодний наконечник — для безпечного користування світлодіодний індикатор роботи система автоматичного вимкнення вбудована підставка поворотний шнур довжиною 2,5 м блокування кнопки на регуляторах увімкнення й температури до комплекту входить термостійка підставка Спосіб застосування: Зафіксуйте пасмо волосся затискачем, обгорніть його навколо кварцового керамічного стрижня й трохи потримайте. Повторіть процедуру з рештою пасом. Дотримуйтесь інструкції, яка входить у комплект. Notino.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись | 1 690 грн. |
Плойка для волосся BaByliss C451E — це професійний інструмент для створення ідеальних хвиль та об'єму. Вона обладнана кварц-к... щеерамічним покриттям, яке забезпечує рівномірний нагрів і захист волосся від пошкоджень. Температурний діапазон від 160°C до 210°C дозволяє легко налаштовувати оптимальні параметри для будь-якого типу волосся. Завдяки 6 ступеням регулювання температури ви можете створювати від ніжних хвиль до дрібних кучериків, отримуючи бажаний об’єм і текстуру. Конічна форма плойки з діаметром 25 мм дозволяє досягти різних стилів — від романтичних локонів до крихітних завитків. Автоматичне вимкнення і блокування температури забезпечують безпеку та комфорт у користуванні. Обертовий шнур довжиною 2,5 метра гарантує зручність під час укладки. Інноваційна система нагрівання Advanced Ceramics підтримує стабільну температуру для швидкої та легкої роботи з кожною пасмом. Стильний дизайн у чорному з золотим кольором доповнює високоякісне виконання. BaByliss C451E стане незамінним помічником для створення професійних зачісок у домашніх умовах, забезпечуючи довговічний результат та бездоганний стиль. Tomdom.in.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 388 грн. |
Плойка Babyliss C451EЖодна жінка не обходиться без маленької розкоші. Плойка Babyliss C451E була розроблена провідними стиліс... щетами. Використовуйте цей прилад щодня і насолоджуйтеся ідеальним, хвилястим, об'ємним волоссям. Плойка Babyliss забезпечить високий комфорт і безпеку використання, а результати, яких ви зможете досягти з нею, вас приємно здивують. Ця плойка ідеально підходить для створення професійних хвиль, яких ви бажаєте - від дрібних тугих локонів до розпущених, ледь помітних завитків.Переві Saren.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 499 грн. | ![]() |
Плойка для волосся BaByliss C451E — це професійний інструмент для створення ідеальних хвиль та об'єму. Вона обладнана кварц-к... щеерамічним покриттям, яке забезпечує рівномірний нагрів і захист волосся від пошкоджень. Температурний діапазон від 160°C до 210°C дозволяє легко налаштовувати оптимальні параметри для будь-якого типу волосся. Завдяки 6 ступеням регулювання температури ви можете Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись | 2 379 грн. | ![]() |
Серія BaByliss Paris (побутові для неї)Порівняти в таблиці →
від 1 379 грн.
фен, AC мотор, 2000 Вт, 2 потужності, 2 t°, продуктивність: 27.7 м/с, концентратор, холодне повітря, 310 г
від 1 840 грн.
фен, AC мотор, 2100 Вт, 2 потужності, 2 t°, продуктивність: 29.4 м/с, концентратор, дифузор, покриття: кераміка, холодне повітря, іонізація, 454 г
від 2 508 грн.
фен-щітка, 1000 Вт, 2 потужності, 2 t°, щітка 2 шт, покриття: кераміка, автообертання насадки, холодне повітря, іонізація, 900 г
від 2 380 грн.
фен-щітка, 700 Вт, 2 потужності, 2 t°, щітка, автообертання насадки, холодне повітря, іонізація
від 3 115 грн.
фен-мультистайлер, 1000 Вт, 2 потужності, 2 t°, концентратор, щітка 3 шт, автообертання насадки, холодне повітря, іонізація
від 1 144 грн.
фен, 2200 Вт, 2 потужності, 3 t°, концентратор, дифузор, покриття: кераміка, холодне повітря, іонізація
від 2 100 грн.
фен, AC мотор, 2200 Вт, 2 потужності, 2 t°, продуктивність: 31.9 м/с, концентратор 2 шт., дифузор, холодне повітря, іонізація
від 2 637 грн.
фен, AC мотор, 2300 Вт, 2 потужності, 3 t°, продуктивність: 33.3 м/с, концентратор 2 шт., покриття: кераміка, холодне повітря, іонізація
від 4 790 грн.
автоматична плойка, 265 Вт, 5 t°, пряма плойка, покриття: кераміка, автообертання насадки, іонізація, 483 г
від 1 835 грн.
фен, 2000 Вт, 2 потужності, 3 t°, концентратор, дифузор, холодне повітря, іонізація
від 1 180 грн.
фен, 2000 Вт, 2 потужності, 2 t°, концентратор, дифузор, холодне повітря
від 1 943 грн.
фен, 2000 Вт, 2 потужності, 3 t°, концентратор, холодне повітря, 633 г
від 3 084 грн.
фен, 2300 Вт, 2 потужності, 3 t°, концентратор, покриття: титанокераміка, холодне повітря, іонізація, 430 г
від 2 099 грн.
фен-щітка, 1200 Вт, 1 потужності, 3 t°, покриття: кераміка, холодне повітря, іонізація, 640 г
від 2 370 грн.
фен, безщітковий, 2300 Вт, 2 потужності, 3 t°, концентратор, холодне повітря, іонізація
від 3 699 грн.
фен, 1600 Вт, 3 потужності, 3 t°, концентратор, дифузор, холодне повітря, іонізація
від 2 716 грн.
фен-щітка, AC мотор, 1000 Вт, 2 потужності, 2 t°, щітка, покриття: кераміка, холодне повітря, іонізація
Модификації BaByliss Curling Tong C451
| Ціни на BaByliss Curling Tong C451 |
|---|---|---|---|---|
| BaByliss Curling Tong C450 | від 1 715 грн. | 3 пропозиції | ||
| BaByliss Curling Tong C451 | від 1 690 грн. | 7 пропозицій | ||
| BaByliss Curling Tong C452 | від 1 840 грн. | 6 пропозицій | ||
| BaByliss Curling Tong C453 | від 1 640 грн. | 6 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 248 грн.
плойка, 55 Вт, 5 t°, пряма плойка, покриття: кераміка, 640 г
від 1 149 грн.
плойка, 36 Вт, 8 t°, пряма плойка, покриття: кераміка, 330 г
від 1 999 грн.
плойка, 77 Вт, 5 t°, пряма плойка, покриття: кераміка, автообертання насадки, іонізація, 365 г