Бойлер Bandini Q 15 T
![]() |
Bandini Q 15 T |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bandini 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bandini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах

Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Купити Bandini Q 15 T
Усі ціни 7 →| 5 689 грн. |
Водонагрівач BANDINI Q 15 (U) | 5 631 грн. |
| 5 411 грн. |
| 5 980 грн. | ![]() |
Bandini Q 15 (U) | 5 648 грн. |
| 5 977 грн. |
| 5 952 грн. |
Модификації Bandini Q 15 T
| Ціни на Bandini Q 15 T |
|---|---|---|---|---|
| Bandini Q 12 T | від 5 676 грн. | 1 пропозиція | ||
| Bandini Q 12 P | від 5 174 грн. | 17 пропозицій | ||
| Bandini Q 15 T | від 5 411 грн. | 7 пропозицій | ||
| Bandini Q 15 P | від 5 410 грн. | 17 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →