Бойлер Bosch Tronic 2000 T ES 010-5 BO M1R-T minitank
Відео 30Фото 6 |
Bosch Tronic 2000 T ES 010-5 BO M1R-T minitank |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tronic 2000 T ES 010-5 BO M1R-T minitank
Усі ціни 120 →Bosch Bosch TR 2000 T 10 B (7736504745) | 4 750 грн. |
Електробойлер Bosch Tronic TR 2000 10 T mini 7736504743 | 4 750 грн. |
Водонагрівач Bosch Tronic TR 2000 T 10 B (7736504745) | 3 914 грн. |
Бойлер Bosch Tronic 2000 T Mini ES 010 T | 4 750 грн. |
Электрический бойлер Bosch Tronic 2000 T 10 B mini 7736504745 | 4 750 грн. |
ще 20 пропозицій
Компактний, що помістився під раковиною, швидко нагріває воду. Регулятор неточний, тобто якщо крутити і потім ставити в одній обраній позиції, то гріє по-різному - краще 1 раз налаштувати і не чіпати. Нема термометра, нестійкий, запобіжний клапан для стравлювання води з виходом трубок донизу. Артем А.: користуюся Bosch Tronic 2000 T ES 015-5 BO M1R-T minitank кілька місяців |
Невеликий водонагрівач у хімічній лабораторії штук корисна, особливо взимку. Мити посуд потрібно у будь-яку пору року, але робити це у лютому, коли температура холодної води падає до 7-8 градусів – привіт будівельникам, яким було ліньки закопати трубу глибше. Так от, лізти руками в таку воду це ще "задоволення". Пальці зводить, шкіра червоніє, як від легкого опіку – коротше, дуже неприємне заняття. Від лабораторії на нашому виробництві дуже залежить, півроку тому обладнання для спектрального аналізу нове закупили, інженерів молодих на роботу взяли, а тут якраз до нас гендиректор заходив і ми йому на це незручність нарікали. Загалом через тиждень уже на початку березня прийшов слюсар і приніс цей апарат. Скажу відразу, для лабораторії він підходить на всі 100% і за розміром і місткістю і продуктивністю. А ще я купив би такий на дачу, дружина була б рада. На 15 літрів об'єму працює тільки один ТЕН, зате потужність у нього півтора кіловати. А це означає, що до 60 градусів він розігрівається приблизно за півгодини. Похвальна оперативність, тим більше, що найчастіше можна обійтися меншою температурою та ще меншим часом розігріву. А ще він цілком помістився у шафку під раковиною. Дуже компактний бак та верхнє розведення допомагають його сховати. Легко вмикати-вимикати та регулювати температуру, є два індикатори (мережа та нагрівання). Зібраний дуже акуратно, відразу видно Бошевську породу)) Явно не вистачає хоча б приблизного термометра, доводиться відкривати воду і пробувати рукою, але це не гарантує, що в нижній частині бака вже холодна вода. |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch Tronic 2000 T ES 010-5 BO M1R-T minitank
Ціни на Bosch Tronic 2000 T ES 010-5 BO M1R-T minitank |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 2000 T ES 010-5 BO M1R-T minitank | від 3 914 грн. | 123 пропозиції | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 010-5 BO M1R-B minitank | від 3 860 грн. | 36 пропозицій | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 015-5 BO M1R-T minitank | від 4 560 грн. | 14 пропозицій | ||
Bosch Tronic 2000 T ES 015-5 BO M1R-B minitank | від 4 076 грн. | 118 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Так, він компактний, але якщо підведення трубок зверху, то логічно було б знизу зробити нормальну основу для установки на підлогу — в результаті сконструювали так, що немає ніжок і підстава опукла. Довелося робити м'яку підставку і кріпити ззаду на саморізи.
Та й запобіжний клапан розчарував - при його монтуванні безпосередньо на різьблення підведення бойлера вихід води з клапана спрямований вертикально вгору, як результат потрібно дуже ретельно прикріпити шланг для стравлювання, щоб не залило сам бойлер.