Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Barum

Літня шина Barum Vanis 3 195/70 R15C 104T

Фото - Шини Barum Vanis 3 195/70 R15C 104T
Фото 9
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 3 195/70 R15C 104T
Сезон
літня
Тип
комерційна
Ширина
195 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
104
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Офіційний сайт
barum-tyres.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.

Купити Barum Vanis 3 195/70 R15C 104T

Усі ціни 35 →

Barum Vanis 3 195/70 R15C 104/102T

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 972 грн.

Barum Vanis 3 (195/70R15C 104/102T)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 153 грн.

Barum VANIS 3 195/70 R15 104/102T (9035045581)

Детальну інформація про Barum VANIS 3 195/70 R15 104/102T Ви можете дізнатись у наших спеціалістів. Шини під замовлення з Є... щеС (при оформленні шин під замовлення передбачена часткова передоплата)!!! Термін доставки шин під замовлення складає від 7 до 9 робочих днів!!! Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
4 760 грн.

BARUM Літня шина BARUM Vanis 3 195/70R15C 104/102T

Диаметр шины: 15C" * Индекс нагрузки шины: 104/102 * Индекс скорости: T * Высота профиля шины: 70 * Сезонность шин: Летние ши... щены * Ширина шини: 195 * Тип авто: Легкогрузовые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 195/70R15C * Країна виробництва: Словаччина * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: B+ (Средний+) *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 073 грн.

Літня шина BARUM Vanis 3 195/70R15C 104/102T

Диаметр шины: 15C" * Индекс нагрузки шины: 104/102 * Индекс скорости: T * Высота профиля шины: 70 * Сезонность шин: Летние ши... щены * Ширина шини: 195 * Тип авто: Легкогрузовые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 195/70R15C * Країна виробництва: Словаччина * Тип протектора: Симметричный * Класс шины: B+ (Средний+) *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 053 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Barum Vanis 3 195/70 R15C 104T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна