Всесезонна шина Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T 175/65 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T
Усі ціни 33 →Шина Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T | 1 741 грн. |
Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T | 1 799 грн. |
Barum QUARTARIS 5 175/65 R14 82T (9079372627) | 3 300 грн. |
Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T | 1 802 грн. |
Barum Quartaris 5 (175/65R14 82T) | 1 780 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T
Ціни на Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Barum Quartaris 5 175/65 R14 82T | від 1 699 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
be/ZiX6AXdjXF8