Каталог   /   Аудіотехніка   /   Музичні інструменти   /   Гітари й обладнання   /   Акустичні гітари   /   Baton Rouge

Укулеле Baton Rouge UR11-S

Фото - Гітара Baton Rouge UR11-S
Baton Rouge UR11-S
Тип:укулеле
Розмір:сопрано
Дека:червоне дерево
Бридж:горіх
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:нато, 12 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики UR11-S
Колір
Тип
укулеле
Кількість струн
4
Форма (вид)
сопрано
Верхня дека
червоне дерево
Нижня дека
червоне дерево
Обичайка
червоне дерево
Бридж
горіх
Кількість ладів
12
Мензура
13.4 "
Матеріал грифа
нато
Накладка грифа
горіх
Офіційний сайт
batonrougeguitars.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baton Rouge 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baton Rouge.

Купити Baton Rouge UR11-S

Укулеле Baton Rouge UR11-S smile-bws

Укуле Baton Rouge UR11-S smile-bwsГітара — струнний музичний інструмент родини лютень. Звук створюється вібрацією струн і підсилюється резонатором — декою інструменту. Гітари поділяються на акустичні, електроакустичні, електричні та напівакустичні. Крім того гітари розрізняють за кількістю та матеріалом виготовлення струн, будовою корпусу і признач... щеенням. Гітара використовується як сольний, акомпануючий та ансамблевий інструмент у різних музичних напрямках.Body: Mahogany Neck: Okoume Fretboard
Lanota.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
4 199 грн.

Укулеле Baton Rouge UR11-S Paper Boat

Укуле Baton Rouge UR11-S Paper BoatГітара — струнний музичний інструмент родини лютень. Звук створюється вібрацією струн і підсилюється резонатором — декою інструменту. Гітари поділяються на акустичні, електроакустичні, електричні та напівакустичні. Крім того гітари розрізняють за кількістю та матеріалом виготовлення струн, будовою корпусу і призна... щеченням. Гітара використовується як сольний, акомпануючий та ансамблевий інструмент у різних музичних напрямках.Body: Mahogany Neck: Okoume Fretboar
Lanota.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
3 899 грн.

Укулеле Baton Rouge UR11-S pineapple

Укулеле Baton Rouge UR11-S pineapple Компанія Baton Rouge Guitars була заснована на початку 1980-х років Гюнтером Рейнхардтом, який працював учителем гри на гітарі і намагався знайти недорогі, але якісні гітари для своїх учнів. Відтоді він працював над ідеєю створення власного бренду розвиваються гітари, що зрештою призвело, серед іншого, до Baton... щеRouge Guitars. Сьогодні Батон-Руж пропонує широкий вибір гітар і
Lanota.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
3 999 грн.

Динаміка цін на Baton Rouge UR11-S