Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Bestway

Надувний матрац Bestway 67680

Фото - Надувний матрац Bestway 67680
Фото 7
Bestway 67680
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
136 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
підголовник
Комплектація
без насоса
ремкомплект
Розміри (ДхШхТ)
188x99х30 см
Вага
2.85 кг
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 67680

Надувний матрац Bestway Pavilio синій (67680)

Виробник: Bestway / Колір: синій / Тип: Матрац надувний / Кількість місць: 1 / Матеріал: вініл / Габарити: 99x188x30 см
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
518 грн.

Матрац велюр Bestway 67680

Маркетплейс: MAUDAU  Skymarket З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
756 грн.

Матрац велюр Bestway 67680

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
751 грн.

Динаміка цін на Bestway 67680