Надувний матрац Intex 64757
Відео 1Фото 5 |
Intex 64757 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель матраца різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти, тільки з матрацом, так і варіанти з подушками, електричними або механічними насосами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64757
Усі ціни 85 →Надувний матрас Intex 64757 (191 x 99 x 25см) INT-64757 | 589 грн. |
Надувний матрац Intex 64757, 99 x 191 x 25 см. Одномісний | 465 грн. |
Надувний матрас Intex 64757 (191 x 99 x 25см) INT-64757 | 512 грн. |
Матрац велюр Intex 64757 | 457 грн. |
Надувний матрац Intex 191 х 99 х 25 см Синій (64757) | 640 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →